GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terriner 7266506

nr 726 6506

Terriner

1 par, 1700-talsporslin, diameter: 29, 1st terrin med skador, båda locken med gamla lagningar

Kondition: uppfiskade från Götheborg Ostindiefararen

Utrop:

700 kr

Såld:

750 kr

måndag 21 november 2011
kl 19:01:30